Dospelí stravníci

Stravovacia karta
Donášku za zníženú cenu 6.30 € si môžete objednať priamo vo Vašom stravnom účte každý deň do 10:00, platba bude automaticky odpočítaná z Vášho kreditu.

V nastavení si môžete uložiť adresy pre donášku, ktoré vyberiete pri objednávke a v jeden deň tak viete objednať viacero donášok na rôzne adresy.

Ak si chcete zriadiť svoj stravný účet a platiť bezkontaktne vyplňte predregistráciu nového stravníka len na donášku alebo v jedálni + donáška.

Kredit na stravnom účte je možné nabiť:
- v hotovosti, alebo stravnými lístkami, minimálnym vkladom 10 obedov
- bankovým prevodom na účet FIO banka SK44 8330 0000 0000 1111 9090 v ľubovoľnej výške

Pri platbe na účet vždy uvádzajte Váš variabilný symbol - číslo zákazníka uvedené na karte, platba bude zaevidovaná nasledujúci pracovný deň. Pri platbe z FIO banky je zaevidovaná do niekoľkých minút každý deň aj cez víkend.
Pri platbe z Revolut banky, Litva je zvyčajne pripísaná v rovnaký deň. Pri platbe z Revolut uviesť variabilný symbol do okna Referencia.
Kredit má neobmedzenú platnosť, nikdy Vám neprepadne.

V jedálni môžete požiadať o zákaznícku stravovaciu kartu

Poplatok za obed je pri platbe zákazníckou kartou 6,00 €, vopred objednaný obed je 5,80.

Objednajte si obed cez internet, alebo na termináli a obsluhe namiesto objednávky predložte túto kartu, prinesie Vám objednaný obed. Ak nemáte objednaný obed, spolu s objednávkou predložte zákaznícku kartu.
Ušetríte čas sebe aj pokladníčke.

Objednať výber obeda je možné na objednávacom termináli, alebo na web stránke deň vopred do 20:00.
Odhlásiť objednaný obed je možné najneskôr ráno v aktuálny deň do 8:00 hod cez web stránku alebo cez SMS na číslo 0903 531 727.

Objednávanie a odhlasovanie obedov cez internet/mobil
Pokiaľ máte záujem o objednávanie a odhlasovanie obedov cez internet, výpis platieb, mesačný prehľad stravovania a nastavenie notifikácií na email zaregistrujte si prístup do Vášho stravného účtu cez internet.
Na prihláške vyplňte e-mail a telefón, alebo e-mail a 6 číselný PIN. Následne na email sú odoslané pokyny pre prístup cez web.